Pārlekt uz galveno saturu
Mākslinieciskie kolektīvi

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) jauktais koris Rīga noslēdza sezonu ar Ziemas koncertu, kas notika 20. decembrī Sv. Pestītāja (Anglikāņu) baznīcā.

Programma tika veidota kā neliels atskats uz kora dzīvē paveikto aizejošā gadā – gan uz vairākiem ar Latvijas valsts simtgadi saistītiem pasākumiem, gan dalību koru konkursā Spānijā.

Koncertā skanēja Lūcijas Garūtas, Raimonda Tigula, Jāņa Aišpura, Irīnas Rebhūnas, Jāņa Ķirša, spāņu komponista Havjera Busto un lietuviešu autora Donatas Zakaras skaņdarbi. Savukārt koncerta noslēgumā rāmi apcerīgās gadumijas noskaņā bija iespēja noklausīties Jāņa Lūsēna Diatonisko kantāti ar Leonīda Breikša dzeju.

Koncerta diriģentes bija Evita Taranda un Zane Zilberte, kormeistars – Uģis Meņģelis. Programmu kuplināja mūziķi Aigars Reinis (ērģeles) un Linda Auzāne (vijole).

Tradicionāli pēc koncerta apmeklētāji tika aicināti uzkavēties, lai nogaršotu karsto dzērienu un pašu koristu ceptās piparkūkas. Ieeja koncertā bija par ziedojumiem, kas tika veltīti labdarības akcijai Eņģeļi pār Latviju.