Pārlekt uz galveno saturu

Ja ikdienas praksē esat saistīti ar bērnu veselības jautājumiem, aicinām kopā ar Latvijas vadošajiem bērnu veselības speciālistiem uz zinātnisku un praktisku konferenci, diskusijām un kopābūšanu Rīgas Stradiņa universitātē!

  • Dalība konferencē – 40 EUR
  • BKUS darbiniekiem, RSU darbiniekiem un studējošajiem dalība bez maksas

konf_03112023.png

Norises vieta

Telpa
aula

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija