Ja ikdienas praksē esat saistīti ar bērnu veselības jautājumiem, aicinām kopā ar Latvijas vadošajiem bērnu veselības speciālistiem uz zinātnisku un praktisku konferenci, diskusijām un kopābūšanu Rīgas Stradiņa universitātē!

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca šodien un rītV. Ābols
Sasniegumi zinātnē – ērču encefalīts Latvijas know-howProf. D. Zavadska
Acute abdominal conditions in children
Pitfalls in neonatal and pediatric abdominal imaging
Prof. S. Robben (Māstrihtas Universitāte, Nīderlande)
Izaicinājumi hronisku pacientu ambulatorajā aprūpēI. Višņevska
Aktualitātes bērnu aprūpē – aprūpes resursu efektīva plānošanaI. Damberga
Ko mēs varam darīt labāk alergoloģijā un pulmonoloģijā?I. Grantiņa, E. Aleksejeva, I. Cīrule, V. Arnīte, prof. N. Kurjāne
Aktuālais bērnu infekcijās, klīnisko gadījumu analīzeDoc. G. Laizāne, prof. D. Zavadska, V. Rimša
Autoiekaisīgās slimības bērniem Latvijā – diagnostikas un ārstēšanas izaicinājumi un nākotnes perspektīvaZ. Dāvidsone, K. Lukjanoviča
Insulīna rezistences izvērtēšana bērniem – par un pretProf. I. Dzīvīte-Krišāne, J. Gailite
Sāpes pediatrijā – mūsdienīga pieeja to novērtēšanāJ. Kolbergs
Modernās terapijas iespējas mugurkaula ķirurģijā BKUSJ. Upenieks
Miniinvazīvās ķirurģijas iespējas bērnu traumatoloģijā un ortopēdijā BKUSU. Bergmanis
Miniinvazīvās ķirurģijas iespējas jaundzimušo ķirurģijā BKUSProf. Z. Ābola
Priekšlaikus dzimis bērns pēc izrakstīšanās no slimnīcasE. Salputra, P. Kļaviņa
Jaundzimušais ar temperatūru – ambulatorā taktikaK. Rasnača
Ģenētisko variantu klīniskais nozīmīgumsM. Rozevska, G. Tauriņa
Jaundzimušo skrīninga aktualitātes LatvijāL. Vasiļevska, doc. M. Auzenbaha
Ēšanas traucējumi bērniem un pusaudžiemI. Mežraupe
Cik stipri esam cīņā pret muskuļu vājumu?M. Dīriks
Smakšana pediatra praksē. Vai atpazīstam visus cietušos?M. Celmiņa
Ko darīt, kad nekas vairs nelīdz? Grūtu un sarežģītu epilepsiju ārstēšanaJ. Strautmanis

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
aula

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: