Jauno diplomātu un politologu akadēmija | RSU Pārlekt uz galveno saturu
Sagatavošanas kursiNorises laiksMaksa (EUR)

Jauno diplomātu un politologu akadēmija – sagatavošanas kursi RSU Eiropas studiju fakultātes studiju programmās Politika un politiskā komunikācija un Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas

Nodarbību plāns

2019. gada 9. februāris – 6. aprīlis
sestdienās no 10.00 līdz 15.00
115,00

 

Jauno diplomātu un politologu akadēmijas kursu dalībnieks ar labāko vērtējumu kursu noslēgumā saņem 100 % atlaidi mācību maksai pirmā studiju gada pirmajā semestrī studijām bakalaura studiju programmā Politika un politiskā komunikācija, Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas, Starta uzņēmējdarbības vadība, Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomika vai Starptautiskais mārketings un reklāma.

PIETEIKTIES KURSIEM

Maksa par kursiem un maksāšanas kārtība

Par dalību kursos tiks sagatavots rēķins, kuru nosūtīsim elektroniski uz pieteikumā norādīto e-pastu.

Par kursiem jāsamaksā ar bankas pārskaitījumu līdz kursu sākuma datumam.

Ja rēķins netiek samaksāts norādītajā termiņā, pieteikums uz kursiem tiek anulēts. Grupā ieskaita tikai pēc tam, kad ir samaksāta kursu dalības maksa.

Jana Kurpisa.jpg

Kursi ir jo īpaši tā vērti, ja apgūtās tēmas interesē un zini, ka līdzekļi un laiks būs ieguldīts Eiropas līmeņa izglītībā. Turklāt pat tad, ja pēc kursiem nemēģini stāties RSU, iegūtās zināšanas noder eksāmenos un dzīvē, jo ne vienmēr var zināt, kāds dzīves pavērsiens tevi sagaida.

Jana Kurpiša, programma Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas