Skip to main content

Nepalaid garām

2018. gada ziemas uzņemšanā notiks pieteikšanās trīs pamatstudiju programmās:

Elektroniskā pieteikšanās studijām1.–19. janvāris
Dokumentu iesniegšana klātienē8.–19. janvāris
Iestājpārbaudījumi (programmās, kurās tie paredzēti)22. janvāris
Rezultātu paziņošana24. janvāris (pēc plkst. 13.00)
Līgumu slēgšana25. un 26. janvāris

 

Reģistrācija

Pēc dokumentu reģistrācijas e-Uzņemšanā* no 1. līdz 19. janvārim jāierodas Rīgas Stradiņa universitātē (Rīgā, Dzirciema ielā 16), lai apstiprinātu ievadīto datu patiesumu un nokārtotu pārbaudījumus, ja tādi ir paredzēti.

* Elektroniskā pieteikšanās nav obligāta, pieteikties studijām var arī klātienē.

Dokumentu iesniegšana

Dokumentu pieņemšana studiju programmās notiks Rīgas Stradiņa universitātē Rīgā, Dzirciema ielā 16, K korpusā, 100. kabinetā no 8. līdz 19. janvārim darbdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Iesniedzamie dokumenti

  • Vidējās izglītības dokumentu kopijas (atestāts, sekmju izraksts), uzrādot oriģinālus
  • CE sertifikātu kopijas, uzrādot oriģinālus
  • Pases vai personas apliecības kopija, uzrādot oriģinālu *
  • Maksājuma izdruka, kas apliecina, ka reģistrācijas maksa ir samaksāta ar bankas pārskaitījumu

* Uz pases kopijas nepieciešams uzrakstīt šādu tekstu: "Piekrītu pases kopijas iesniegšanai Rīgas Stradiņa universitātē un personas datu apstrādei." Uz kopijas jābūt norādītam arī datumam un reflektanta parakstam.

Ja noteiktajos datumos reflektants nevar iesniegt dokumentus personīgi, to var izdarīt arī reflektanta pilnvarota persona, kurai ir visi nepieciešamie dokumentu oriģināli un to kopijas.

Iestājpārbaudījumi

Iestājpārbaudījumi studiju programmās, kurās atbilstīgi uzņemšanas noteikumiem tādi ir paredzēti, notiks 22. janvārī no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Lai gan dokumentus var iesniegt pilnvarota persona, iestājpārbaudījumi jākārto pieteiktajam reflektantam. Iestājpārbaudījumus var kārtot vienīgi noteiktajos datumos un laikos. Informāciju par pārbaudījumiem, rezultātiem un līguma slēgšanu saņemsiet, iesniedzot dokumentus.

Rezultātu paziņošana un līgumu slēgšana

Uzņemšanas konkursa rezultāti tiks paziņoti 24. janvārī pēc pulksten 13.00 vietnē www.rsu.lv/rezultati RSU vestibilā (Dzirciema ielā 16) pie informācijas dēļiem. Lai apskatītu uzņemšanas konkursa rezultātus, nepieciešams reflektanta identifikācijas numurs.

Studiju līgumu slēgšana notiks 25. un 26. janvārī no plkst. 10.00 līdz 17.00 (Rīgā, Dzirciema ielā 16, Studentu servisā, K korpusā, 100. kabinetā).